המרחב החברתי כיכר אתרים - תל אביב

מועדון למסיבות בת מצווה / בר מצווה

חוגגים בר/בת מצווה ורוצים להבטיח לעצמכם את המסיבה הכי טובה של השנה? אצלנו במרחב החברתי כיכר אתרים - ת"א, תוכלו להבטיח לעצמכם מסיבה כיפית ומיוחדת באחד מהמבנים האייקוניים של העיר הגדולה, הקוליסאום. במועדון האירוח שלנו המותאם לכל סוגי המסיבות, וביניהן, מסיבות בת מצווה/בר מצווה, תוכלו ליהנות מחלל אירוח ענק וממוזג, במה גדולה וסלון מאובזר. כמו כן, תוכלו ליהנות ממערכות אירוח והפקה שונות הכוללות מערכת הגברה ותאורה מקצועיות בתוספת תשלום.


בשטח המועדון ניתן לארח מסיבות החל מ- 70 עד 150 חברות וחברים  בישיבה או עד 450 איש במסגרת מסיבות קוקטייל. אז למי אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם את מסיבת בר/בת המצווה הכי כיפית ומיוחדת של השנה.עוֹד...

מתחם לאירועי בר מצווה /בת מצווה

מחפשים אחר מתחם אירוח לאירועי בר/בת מצווה בתל אביב? זה הזמן להכיר את המרחב החברתי כיכר אתרים, הממוקם בתוך מבנה הקוליסאום האייקוני והמוכר. במתחם האירוח שלנו, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה משולבים לכל בני המשפחה והחברים, וכל זאת במסגרת אירועי ישיבה סביב שולחנות לקהל של החל מ- 70 עד 150 איש או עד 450 איש במסגרת אירועי קוקטייל. בממתחם, מערכות אירוח הכוללות כסאות ושולחנות אירוח, לצד מערכות הפקה המשלבות בתוכן מקרן, מסך והגברה בסיסית. כמו כן, יש לכם אפשרות להשכרת מערכות הגברה ותאורה מקצועיות בתוספת תשלום.


את המתחם ניתן לשכור לפרק זמן מינימאלי של שעתיים או למספר שעות בהתאם לצרכי האירוע. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

תל אביב