מלון פעמונים - העיר העתיקה - ירושלים

אירועי בר מצווה / בת מצווה

בלב ירושלים ומול נוף מרהיב ועוצר נשימה ממתין גם לכם אולם האירועים של מלון פעמונים. במקום, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה גם במסגרת אירועי ערב  וגם במסגרת אירועי צהרים לאחר טקס העלייה לתורה של חתן בר המצווה בימי שני וחמישי, עד 80 איש.


במסגרת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות משירותי עיצוב וסידור שולחנות, שירותי הגברה ותאורה, שירותי הקרנת קליפים ומצגות בר/בת מצווה ומתפריט אירוח עשיר ומגוון בכשרות בד"ץ מהדרין ובהשגחת הרבנות הראשית ירושלים. לצד כל אלו, מובטח לכם שירות ויחס אישי לכל אורח ופתרונות הפקה בהתאמה אישית על פי דרישה. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילת אירוח כולל לינה לבני המשפחה הגרעינית או שירותי סוויטה להתארגנות לפני ואחרי האירוע.

 

 

עוֹד...

שבת חתן בר מצווה

אצלנו במלון פעמונים, מלון לשבתות חתן בלב ירושלים, תוכלו לקיים אירועי שבת חתן לבר מצווה ולהבטיח לעצמכם חוויית אירוח מפנקת באווירה משפחתית לאורך כל השבת ל- 120 איש.


בשטח המלון, עומדים לרשותכם חדרי אירוח מעוצבים לצד אולם אירועים יוקרתי, כאשר חבילת האירוח שלנו לשבת חתן משלבת בין לינה לשירותי פנסיון מלא. בצד הקולינארי של השבת, תוכלו ליהנות מתפריט עשיר ומגוון לכל אחת מסעודות השבת והכול בכשרות בד"ץ מהדרין ובהשגחת הרבנות הראשית ירושלים. כמו כן, תוכלו ליהנות ממספר בתי כנסת הצמודים לשטח המלון, שבכל אחד מהם תוכלו לקיים את תפילות השבת. צוות האירוח והניהול של המלון, ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון של השבת ובהמלכה.

 

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
קינג ג'ורג' 4, ירושלים