מלון רמדה - ירושלים

שבת חתן בר מצווה

ילדיכם הגיע לגיל מצוות ואתם מחפשים אחר מלון לאירועי שבת החתן? זה הזמן להכיר את פתרונות האירוח המפנקים הממתינים לכם במלון רמדה ירושלים. בשטח המלון, תוכלו לקיים אירועי שבת חתונה באווירה יוקרתית ומפנקת וליהנות בין היתר מ-360 חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים הכוללים גם סוויטות יוקרתיות ומעוצבות, מרכז כנסים ואירועים עם מספר גדול של אולמות אירוח למפגשים משפחתיים לאורך כל השבת, חדרי אוכל מרווחים ונעימים המגישים לכם תפריטי אירוח עשירים ומגוונים לכל אחת מסעודות השבת, וכמובן, בית כנסת מפואר לתפילות השבת.

כמו כן, תוכלו ליהנות מכל מתקני המלון המפנקים הכוללים בין היתר טרקלין ישיבה מעוצב ומפואר עם בר משקאות, בריכת שחייה חיצונית ופנימית, מרכז בריאות וספא ועוד. לאורך כל השבת, ילווה אתכם צוות ניהול ואירוח מקצועי מטעם המלון ויבטיח גם לכם וגם לאורחים שלכם את חוויית האירוח הטובה ביותר..

עוֹד...

אירועי בר מצווה / בת מצווה

מרכז הכנסים והאירועים הגדול ביותר בירושלים הממתין לכם במלון רמדה, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון מרשים וגדול של אולמות לאירועי בר מצווה גם במסגרת אירועי בוקר צהרים לאחר טקס העלייה לתורה בכותל וגם במסגרת אירועי ערב נוצצים באווירה יוקרתית.

במסגרת האירוח אצלנו, תוכלו ליהנות מכל פתרונות האירוח וההפקה המותאמים לאירועי בר מצווה, מתפריטי אירוח עשירים ומגוונים לבחירתכם, דרך מערכות אירוח מעוצבות ועד לשירותי הגברה ותאורה לצד שירותי מוסיקה ושירותי הפקה בהתאמה אישית מלאה.

אולמות האירועים שלנו מיועדים לאירועים קטנים עד 200 איש ולאירועים גדולים של החל מ-200 ועד למעלה מ-1000 מוזמנים.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

זאב וילנאי 6, גשר רופין, ירושלים