אחוזת ים - ראשון לציון

לןקיישן מנצח, עיצוב מוקפד, תפריט אירוח עשיר ושירות בגובה העיניים, כל אלו ועוד ממתינים גם לאירוע בר/בת המצווה של ילדיכם אצלנו ב-אחוזת ים, המקום הנכון לאירועי בר מצווה / בת מצווה בראשון לציון.


בשטח האולם, תוכלו ליהנות מהשילוב הנכון בין מסיבה לאירוע וליהנות גם מחוויית אירוח מושלמת ומפנקת וגם מרחבת ריקודים גדולה ומערכת מולטימדיה עם כל השכלולים. בנוסף, תוכלו ליהנות מחבילות בר/בת מצווה המשלבות בתוכן אטרקטיביות לאירועים ומסיבות, צוות ניהול והפקה מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך ופתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאופי המיוחד אותו אתם רוצים להעניק לאירוע, והכול באווירה נעימה ומפנקת עם דגש מיוחד על שירות אישי לכל אורח/ת.

 

 

פרופסור בני חבוט 7, ראשון לציון
עד 350
כשר
מתחם עם מרחב מוגן
התקשרו:
פרופסור בני חבוט 7, ראשון לציון

חוות דעת שקיבלנו על המקום

יהודה

אירוע בר מצווה שחגגתי לבני באחוזת ים היה חוויה נפלאה ובלתי נשכחת. טל, בעל האחוזה, קיבל אותנו בזרועות פתוחות והצוות המקצועי דאג לכל הפרטים. הפעלות ומשחקי שולחן לילדים שסיפקו תוספת מרתקת לארוע, והכל היה מתוקתק עד הפרט האחרון. הארוע עצמו היה מלא שמחה, האוכל היה מעולה, והאורחים לא רצו לעזוב. גם בסיום האירוע, כשבאנו לסגור חשבון ולשלם, מעבר לתשלום הוגן, נתנו לנו צלחת פירות מפנקת. תודה ענקית לצוות אחוזת ים שהפך את האירוע למעל ומעבר לציפיותינו! ❤️

משפחת בנאי

החלטתי לחגוג את בר המצווה של בני באחוזת ים וזו הייתה החלטה מנצחת! טל, בעל המקום, היה מקצועי וסובלני עם כל השאלות והבקשות שלי. הצוות דאג לכל הפרטים, מהאטרקציות לילדים שהיו מעולות ומהנות, עד לאוכל המעולה שקיבל מחמאות רבות מהאורחים. שלום, מנהל האירוע, היה נפלא, דאג להכול ועזר לנו להתארגן בצורה מושלמת. היה נעים לראות את הילדים נהנים בפינת האטרקציות, והמבוגרים נהנו לא פחות. החניה הרחבה הייתה נוחה מאוד. כל האורחים יצאו מרוצים, ואנחנו נשארנו עם חוויה בלתי נשכחת.

הוסף חוות דעת