צלמים

מה שנשאר מכל אירוע, מלבד הזיכרון המתוק שבלב, הוא התמונות והסרטים. לכן מומלץ לבחור צלמים איכותיים וברמה גבוהה לאירוע שלכם, על מנת שתישאר לכם מזכרת מיוחדת שתמיד נעים להסתכל בה. צלמים מתחום האירועים ובר/בת מצווה מתמחים בצילום ועריכה צעירה ומתאימה לסוג האירוע. צלמים המתמחים בצילום אירועים מציעים מגוון גימיקים לבר/בת מצווה, ליצירת המזכרת המושלמת, כמו: קליפים מושקעים, מצגות תלת מימד, אלבומים דיגיטליים, בוק בת מצווה או בר מצווה ועוד.

עוֹד...

יוסי אטיאס, עוסק בתחום הצילום על גווניו השונים, ומביא לידי ביטוי את האותנטיות של כל אירוע.

רוצים ליהנות מיום צילום בוק בת מצווה כיפי במיוחד ומלא חיוכים? זה הזמן להכיר את שירותי הצילום של אורית גז, צלמת וסטייליסטית מקצועית המאפשרת לכם ליהנות מהפקות צילום לכל מטרה.

שירה וייס צלמת וגרפיקאית מקצועית, מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותי צילום, עיצוב ועיבוד תמונות המיועדים להפקת בוק בר/בת מצווה מרשים, מהודר וייחודי.

צילום אירועים זה עניין של קליק... וזה הזמן להכיר את כל החידושים ואת כל השכלולים בענף צילום האירועים. אנחנו ב-פורטל בר/בת מצווה, מודעים היטב לחשיבות איכויות הצילום והחשיבות הרבה שיש לכל תמונה ותמונה המצולמת במהלך האירוע שלכם, כמזכרת בלתי נשכחת מתקופה בלתי נשכחת בחיים, ולכן עשינו מאמץ מרבי, על מנת להעמיד לרשותכם רשימה של הצלמים הכי מקצועיים והכי איכותיים לצרכי צילום אירועי בר ובת המצווה שלכם. כיום, בעידן הצילום הדיגיטאלי, תוכלו ליהנות מאיכויות צילום גבוהות יותר, ומהיצע נרחב של מוצרי צילום, אותם תוכלו להדפיס על מגוון נרחב של חומרים, לרבות, חולצות, בדי קנבס, פוסטרים ענקיים ועוד.  צילום אירועי בר/בת מצווה, נועדו על מנת להנציח לעד את כל הרגעים הכי קטנים- גדולים של אירועי בר ובת המצווה שלכם. בסופו של דבר, צילום אירועים, הוא המזכרת היחידה שנותרת לכם מכל חודשי התכנון, ההפקה וההכנות לאירוע. כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותי צילום המוענקים לכם על ידי צלמי בר/בת מצווה, החל מצילום ועריכת קליפים מושקעים של כוכב/ת האירוע, דרך צילום סטילס דיגיטאליים וצילומי וידאו במהלך האירוע ועד ליצירת אינספור גימיקים מצולמים במהלך האירוע. זה הזמן להכיר מקרוב את כל החידושים המחכים גם לכם בענף צילום אירוע בר ובת המצווה, זה הזמן להכיר מקרוב את בעלי המקצוע שיעניקו לכם את המזכרת החשובה והמרגשת ביותר מהאירוע שלכם.