מלון ביי וויו Bay View - חיפה

אירועי בר מצווה / בת מצווה

מלון ביי ויו, הממוקם בפסגת הר הכרמל, מציע נוף בלתי אמצעי של ים כחול, שמיים מדהימים וסביבה נאה וירוקה במיוחד, הוא המקום אותו תרצו לבחור עבור האירוע המיוחד שלכם, האירוע בו אתם עומדים לחגוג לילדיכם את הגעתם לגיל המצוות, את יום ההולדת בו הם הופכים מילדים/ילדות לנערים/נערות שכל החיים הבוגרים נפתחים לפניהם.

כי אם אתם מחפשים אולם לאירועי בר/בת מצווה בחיפה מיוחד, אז אתם רוצים מקום שהוא יותר מאולם אירועים - אתם רוצים מקום שמעמיד סטנדרטים חדשים של עיצוב עם ריהוט מסוגנן, ייחודי ופור. דרך ועם מתחמי אירועים שניתנים להתאמה מלאה לצרכים שלכם ולכמות האנשים שאתם מבקשים להזמין, ועם תפריט שף שמשלב מנות קלאסיות בפרשנות חדשה שתישאר בזיכרון האורחים זמן רב לאחר סיום החגיגה.

ואנחנו, בביי ויו, עושים זאת יחד אתכם באהבה גדולה, בפתיחות ומענה מלאים לצרכים שלכם, ובשיא המקצועיות והמיומנות שמטרתם להבטיח שאירוע הבר/בת מצווה שלכם יהיה אירוע מנצח וזיכרון מתוק שילווה אתכם שנים רבות לאחר מכן.

עוֹד...

אירוח לשבת חתן

אין כמו ארוחה טובה ברמה קולינארית גבוהה כדי לחגוג את אחד הימים החשובים ביותר בחיי הילדים שלכם, חגיגת העלייה לתורה של בר המצווה, וזו לא סתם חגיגה - זה תפריט אירועים כשר, מוקפד ומובחר עם פרשנות חדשה ועם טעמים נועזים שמלווים בהגשה איכותית שמוסיפה רבות לאווירה המיוחדת ופורצת הדרך של מתחמי האירועים שלנו, אווירה שמשתלבת עם הנוף המדהים הנשקף מהחלונות, ממרומי הכרמל ישירות אל מול הים התיכון כחול המים.

כי אם אתם מחפשים מלון לשבת חתן בר מצווה בחיפה שמעניק לכם משהו קצת אחר, אתם תרצו לבחור את מה שאנו מציעים לכם במלון ביי וויו, המקום בו מקפידים על הפרטים הכי קטנים כעל הכי גדולים כדי להבטיח שאירוע שבת חתן בר המצווה שלכם תהפוך לזיכרון מדהים שייחרט היטב בזיכרונם של האורחים שלכם, עם הרבה אהבה ושמחת חיים.

אנו מציעים חבילות אירוע המורכבות בהתאם לצרכים שלכם ובבחירת התפריט, חלבי או בשרי, וכן ברמת האירוח, כשאסור לשכוח את האפשרות לאירוח במקביל לאירוע.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
שדרות הנשיא 101, חיפה