דגנית סזנה - מעצבת שמלות לבת מצווה - יבנה

מחפשת שמלת ערב מושקעת? רוצה ליהנות מעיצוב אישי של שמלה לבת המצווה? הגעת למקום הנכון. אצל דגנית סזנה, מעצבת שמלות ובגדי ערב, תוכלי ליהנות מקולקציית שמלות לאירועי בת מצווה ושמלות נשף לנערות.

הניסיון המקצועי של דגנית סזנה מתפרס לאורך 20 שנה, ולאורך כל השנים היא מקפידה להציג בפניכן את כל החידושים והצעקה האחרונה בעולם האופנה. השמלות של דגנית סזנה מיוצרות מהבדים הכי איכותיים ובשילוב אביזרים מושקעים המייפים כל שמלה ושמלה. הסטודיו של דגנית סזנה ממוקם בעיר יבנה, ומאפשר לכל אחת ואחת ליהנות מקולקציית החלומות לאירוע בת המצווה. ביקור בסטודיו מתאפשר באמצעות תיאום מראש. בואי לבלות!

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

שרית

קניית שמלת הבת מצווה אצל דגנית סזנה הייתה חוויה נהדרת. מרגע הכניסה לחנות, הרגשתי שהגעתי למקום מיוחד. דגנית קיבלה אותנו בסבלנות רבה, הקשבה ואמפתיה, והראתה אמיתי רצון לעזור. היא השקיעה זמן רב כדי להבין את רצונות וטעמה של הילדה שלי, ועשתה הכול כדי להבטיח שהיא תהיה מאושרת ביום הגדול שלה. מקום רגוע וקסום, עם מבחר רחב של שמלות בכל הסגנונות, גם עם אביזרים נלווים. כל החוויה הייתה ללא לחץ, עם דגש על רצונותיה ונוחותה של הילדה. השמלה שבחרנו הייתה מרהיבה, וקיבלנו מחמאות רבות ביום האירוע.

הוסף חוות דעת

התקשרו: