בר מצווה בגן לאומי עיר דוד - ירושלים

במרחק הליכה מהכותל, בליבו של הגן הלאומי עיר דוד, ממתין לכם אתר אירוח מושלם לשמחות, הטומן בחובו סודות עתיקים בני אלפי שנים.

לאחר אירוע בר המצווה בכותל, תלווה אתכם תהלוכה חגיגית בליווי נגנים, כולל הפרחת בלונים אל עיר דוד, שם תוכלו לעצור למנוחה בגן המלך. הגן, הממוקם בכניסה לגן הלאומי, מאפשר התרעננות ומנוחה אחרי האירוע בכותל, ומציע מאפים ומתאבנים לצד שתייה חמה וקרה, בצילם המרגיע של עצי הזית.

מכאן תוכלו להמשיך לסיור מותאם, קצר או מלא לבחירתכם, באחד האתרים המרתקים ביותר בירושלים. הסיור כולל תצפית פנורמית מרשימה על ירושלים, הדרכה בין שרידים ארכיאולוגיים מתקופות שונות של ההיסטוריה היהודית, ואם תרצו – גם מיצג תלת ממד שיכניס אתכם לחוויה :-)

עיר דוד מאפשרת לשלב את נער בר המצווה בהדרכה, כך שהחיבור לערכים ולירושלים, וחווית האירוע המשמעותי – יהיו שלמים.

מכאן תוכלו להמשיך לארוחת צהריים חגיגית ועשירה במתחם, או להישאר וליהנות מאוצרותיו של הגן הלאומי המיוחד – הכול, כדי ליצור עבורכם מסע בר מצווה משמעותי ומחבר שיישאר איתכם עוד שנים רבות.


עוֹד...

כתובת: גן לאומי עיר דוד, מעלות עיר דוד, ירושלים

צלם: אליהו ינאי - תמונות 1 - 4

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

משפחת ירושלמי

חגגנו את בר המצווה של בני בגן הלאומי עיר דוד, וזה היה חוויה שלא תשכח. המיקום, במרחק הליכה מהכותל, פשוט מושלם. התחושה של ללכת בעקבות ההיסטוריה, ולחוות את השמחה של בר המצווה במקום כל כך משמעותי, הייתה יוצאת דופן. גן המלך, שבו עצרנו למנוחה, היה נקודת מנוחה נהדרת לאחר האירוע בכותל. היה נעים לשבת בצילם של עצי הזית, לטעום מהמאפים ולשתות משקה חם או קר. הסיור בעיר דוד היה חווייתי ומרתק. הדרכה בין השרידים הארכיאולוגיים והתצפית הפנורמית על ירושלים הוסיפו עומק לחוויה. המיצג התלת ממד שולב גם הוא בסיור, והוא היה מרתק וחינוכי. השילוב של בני בהדרכה היה נקודה גבוהה נוספת. זה אפשר לו להרגיש מחובר יותר לערכים ולירושלים, והפך את האירוע למשמעותי ומחבר. ארוחת צהריים החגיגית שבה סיימנו את היום הייתה פשוט טעימה ועשירה. להישאר וליהנות מהגן הלאומי היה פשוט חלום. הכול היה מושלם ומחבר, ויצר חוויה שלא נשכח במהרה. ממליץ בחום על גן הלאומי עיר דוד לכל מי שמחפש מקום משמעותי ומיוחד לחגוג בו בר מצווה בירושלים. זו חוויה שתישאר איתנו לנצח.

הוסף חוות דעת

ירושלים