פוראבר FOREVER - פתח תקווה

פוראבר FOREVER -  אירוע בר/בת מצווה משולב - כשזה מגיע לחגיגת בת מצווה / בר מצווה ילדכם רוצים מסיבה מטורפת עם דיג'יי תותח, מוסיקה מקפיצה, משחקי חברה, אטרקציות מיוחדות וערב שכולו כיף והנאה לחגיגה  עם החברים מהכיתה/ שכבה... אבל, מצד שני יש את המשפחה... אז איך משלבים? FOREVER מציע לכם את הפתרון האידיאלי עבורכם! אירוע המשלב את שני העולמות יחד, כך שכולם נהנים בערב אחד.

ב-פוראבר תוכלו לערוך אירוע בת מצווה / בר מצווה משולב עם מתחמים נפרדים, מתחם אחד לילדי השכבה ומתחם נוסף עם הפרדה אקוסטית לאירוח נעים של המשפחה. מתחם המשפחה שלנו יוקרתי, מעוצב עד הפרטים הקטנים על מנת לתת לאורחים שלכם את החוויה המלאה. מאירוח קולינרי ברמה גבוהה, דרך ישיבה מרווחת ונעימה , שירות מעולה עד השלמת החוויה שלשמה הוא הגיע. במתחם מוצבים שולחנות ערוכים ומעוצבים.

בפן הקולינרי אנחנו מציעים מגוון רחב של תפריטי שף עליהם אמון שף הבית שלנו. כאשר מדברים על אירוע משולב היתרון הגדול אצלנו הוא שמתחם אירוח המשפחה תחום בדלתות זכוכית אשר נפתחות, נסגרות ומודולריות בחלל ואקוסטיות להפחתת רעש המוסיקה, האורחים בכל רגע נתון יכולים לקחת חלק במסיבת הריקודים ולהצטרף לחגיגה בלתי נשכחת, כך שחווית האורחים שלכם מובטחת.     

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
פתח תקווה