החווה בגיא - ירושלים

חוגגים בר/בת מצווה לילדיכם ומחפשים את הלוקיישן הכי מיוחד ומפתיע לאירועים בירושלים? זה הזמן להכיר את החווה בגיא, חווה חקלאית לאירועים הממוקמת בלב ירושלים, בסמוך למתחם התחנה ומתחת לסינמטק. בשטח החווה, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה באווירת טבע ייחודית ופסטורלית בין החודשים מרץ לנובמבר, לקהל של עד 140 משתתפים.

החווה בגיא - לאירועי בר מצווה / בת מצווה באווירת אחרת

בשטח החווה החקלאית, ממתין לכם מפל מים מרשים ביופיו, גידולי שדה אורגניים ואזור ייעודי לאירועים תחת כיפת השמיים. אווירת האירוח בשטח החווה משלבת בין הטבע הקסום המסתתר במרחב האורבאני של בירת ישראל לבין חוויית אירוח אינטימית ומשפחתית עם המון תשומת לב ויחס אישי לכל אורח/ת.

במסגרת חגיגות בר/בת המצווה בשטח החווה, תוכלו ליהנות מפתרונות אירוח והפקה מלאים הכוללים: סידורי שולחנות אירוח בעיצוב אלגנטי, שירותי תאורה והגברה עם אפשרות להקרנת קליפים ומצגות, שירותי מוסיקה למסיבת הריקודים ושירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותיו המקצועיים של צוות הניהול והאירוח של החווה ולשלב סיורים מודרכים בשטח החווה להיכרות עם החקלאות עתיקת יומין אשר שירתה את תושבי ירושלים לאורך הדורות. המקום מונגש לבעלי מוגבלויות.

צילום: שיראל קרימולובסקי - תמונות מס. 4-1 צילום: קובי הראתי ותומר רוטנברג - תמונות מס. 5-7       

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת