יעקב - קריקטורות לאירועים

קריקטוריסט לבר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה ורוצים להבטיח לעצמכם את המסיבה הכי מגניבה? זה הזמן להכיר את שירותי הקריקטורה של יעקב גנזמן, קריקטוריסט למסיבות ואירועים.

לכניסה לפייסבוק, לחצו כאן

שירותי הקריקטורה של הקריקטוריסט יעקב גנזמן כוללים הפעלה כיפית, מפתיעה ומשעשעת למסיבות בר/בת מצווה, במהלכה, הוא מצייר ומייצר ציורי קריקטורה איכותיים, מדויקים ומחמיאים לכל אחד ואחת מהנוכחים במסיבה. את הקריקטורות ניתן ליצור על גבי חומרים שונים כגון: נייר, כאפות, חולצות ומוצרי טקסטיל נוספים, כאשר כל קריקטורה אישית הופכת למזכרת בלתי נשכחת ממסיבה בלתי נשכחת.

בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי קריקטורה לעיצוב הזמנות למסיבה, פוסטר קריקטורה ענק של כוכב/ת המסיבה ושירותי קריקטורה נוספים כגון: קריקטורות דיגיטליות אותן ניתן להדפיס על גבי חומרי גלם שונים. את הפעלות הקריקטורה של יעקב אנזמן למסיבות בר/בת מצווה, ניתן לקיים בכל מקום בו בחרתם לקיים את המסיבה ולהתאים אותן באופן אישי לסוג ואופי המסיבה המתוכננת על ידיכם.

"אני מזמין אתכם, בני ובנות המצווה, ליהנות מהפעלת קריקטורה מלהיבה ומקורית במהלכה כל אורח מקבל קריקטורה אישית כמזכרת מהמסיבה", שלכם, יעקב גנזמן.


עוֹד...

המלצות

הנה מה שמספרים כמה מהלקוחות שלנו:

"המלצה חמה וטובה על יעקב, הקריקטוריסט מס' 1, שבכישרונו הרב , צייר לנו את כל האורחים בבת מצווה של רוני שלנו. ממליצים לכולם לתת ליעקב להיות חלק מהשמחה שלכם". מלכה וקנין

תודה רבה שהסכמת להגיע ולקחת חלק באירוע בר המצווה של אריאל. הילדים ממש אהבו את הציורים שלך וגם המבוגרים התלהבו מהאטרקציה המעניינת והלא שגרתית. הסבלנות שהפגנת לאורחינו ראויה לציון לשבח. הקריקטורות היו עדינות וממש התאימו למצוירים. נשמח להזמינך לאירועים נוספים בעז"ה וניתן המלצות חמות לכל מתעניין. מירב בוריה

"תודה רבה יעקב על ההיענות המהירה והביצוע המקסים של 2 החולצות". אבי פלדמן

"יעקב, תודה על הציור הנהדר ועל ההשקעה! יצא מקסים!" יונתן הילינגר

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: