סיור בחומות ירושלים - טייל החומות

סיור לאורך ההיסטוריה היהודית

עומדים לערוך טקס בר מצווה בכותל המערבי? זה הזמן להכיר את אחת האטרקציות הכי מרתקות של העיר העתיקה: סיורים מודרכים לאורך טיילת החומות של העיר העתיקה! מסלולי הסיורים המודרכים לאורך חומות העיר העתיקה, מיועדים לכל בני המשפחה המלווים אתכם לטקס בר המצווה בכותל המערבי, והם מעניקים ערך מוסף התורם לזהות היהודית של כל אחד ואחת מאיתנו. ההליכה על גבי הטיילת של חומות העיר, מאפשרת לכם להכיר את ירושלים ממרומי חומות העיר, דבר המעניק אתגר ויופי לחוויית הסיור המודרכת.

הסיורים המודרכים במקום מתקיימים לאורך כל שעות הבוקר, הצהריים ושעות אחר הצהריים המוקדמות, דבר המאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול בהתאם לשעת העלייה לתורה, ובהתאם ליתר הפעילויות אותן הכנתם לקהל האורחים שלכם באירוע. מסלול הסיור עובר דרך רובה של החומה, ובין היתר הוא חוצה את שער יפו, שער האריות ושער ציון. חוויה מרגשת ובלתי נשכחת!

האוויר הצלול של ירושלים, המראה המרהיב של ירושלים ממרומי החומות, והליווי המרגש של חתן בר המצווה המהלך על חומות העיר, הן ללא ספק חוויה מרגשת ומיוחדת, המותאמת לכל משפחה ומשפחה המגיעה לעיר הקודש לצרכי קיום טקס העלייה לתורה בכותל המערבי. במידה וגם אתם רוצים לחוות חוויה של פעם בחיים, זה הזמן להכיר מקרוב את מסלול ההליכה המרתק והמרגש של חומות העיר.


עוֹד...

להלן קישור לאתר עיריית ירושלים עם פירוט שעות ומחירים. http://www.jerusalem.muni.il/jer_sys/picture/atarim/site_form_atar.asp?site_id=+3198&pic_cat=1&icon_cat=5&york_cat=8

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

ירושלים