אופנת קימונו Kimono - רעננה

בקימונו רעננה מדגישים שייצור של סדרות קטנות הוא דבר חכם יותר מאשר ייצור המוני. זאת מאחר וכך ניתן ליצור כמעט אישית את הבגד המושלם לכל אחת. שילוב חשוב מאוד בין איכות הבדים, יצירת נוחות אמיתית לכל בגד, עיצוב מקורי, התאמה לכל דרישה ובקשה, ועדכניות בכל הקשור לאופנה העכשווית, הוא זה שמאפשר לכל אחת להתלבש מקסים.

כדאי לדעת שאופנת קימונו היא אופנה כחול-לבן. איכות השמלות והביגוד מראה כיצד חוגגת בת מצווה יכולה להפגין מראה מיוחד באירוע שלה, וכיצד היא גם יכולה לעשות שימוש בקולקציה שלה לאחר האירוע. בזכות מגוון גדול יכולה כל אחת להגיע לקימונו, ליהנות משירות אישי ונעים, ולמצוא לעצמה שמלה לערב, שמלה לבת מצווה, שמלה צנועה לאירועים מסוימים ועוד.

את אופנת קימונו הקימה רותי הירשפלד כבר לפני עשור. הרצון להתאים לכל נערה שמלת בת מצווה מושלמת היא זו שמנחה את רותי עוד בטרם פתחה את החנות. בזכות עבודה מדויקת עם בדי סאטן, כותנה ושיפון, ובזכות קולקציות שכוללות שמלות ארוכות, מקסי ובאורך הברך, נערות רבות מבינות כי רותי היא זו שיכולה להציע להן את המראה המשובח ביותר לכל אירוע.

רעננה
התקשרו:
רעננה

חוות דעת שקיבלנו על המקום

אלה

לאחר חיפושים רבים וביקורים במספר חנויות, הגענו אל קימונו ברעננה, והתרשמנו מאוד. כשנכנסנו, המקום היה מסודר ונעים, והתקבלנו בחיוך ובסבלנות רבה. הייתה לנו הזדמנות לבחור ממגוון רחב של שמלות, כל אחת ייחודית בסגנונה. רותי, הבעלים, הציגה לנו את האופציות וסייעה לנו למצוא את השמלה המושלמת לבת המצווה. היא היתה קשובה להעדפות שלנו והציעה עצות מקצועיות שעזרו לנו להחליט. המחיר היה הוגן והשירות מעל ומעבר למצופה. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש שמלת בת מצווה

הוסף חוות דעת