קיריל - ציור פורטרטים יפים על מגוון של מוצרים

קריקטורות לבר מצוה / בת מצווה

קיריל, צייר #1 בישראל לאירועים, מגיע עם הסטודיו הנייד לכל מקום בארץ ומצייר בין 20 ל-100 ציורים במהלך האירוע על מגוון הגדול ביותר של מוצרים: פוסטרים, קאפה, קנווס, ציפיות לכריות, מגבות, תיקי ספר ואפילו מגנטים! קיריל מצייר פורטרטים ריאליסטיים, צבעוניים, מושקעים אשר גם דומים למקור וגם מיפים את המצוירים.

רק אצל קיריל ניתן לקבל אטרקציה בלעדית - שידור חי - הקרנת הציור בוידאו על מסך ענק, שכל האורחים יוכלו להנות מהפעילות, ולא רק מי שעומדים סביב הצייר.

האיכות הגבוהה יחד עם מהירות ציור הבלתי רגילה של קיריל משאירים את האורחים פעורי פה עם מזכרות יקרות כל כך, שאתם זוכים לאין סוף מחמאות מאת בני המשפחה והחברים שלא ראו דברים כאלה באירועים אחרים. הפעילות של קיריל כוללת 3 תועלות בהזמנה אחת: * אטרקציה מרתקת לילדים ומבוגרים במשך כל האירוע - ציור בשידור חי * מזכרת מחמיאה ושימושית למשתתפים - תמונה או מוצר עם פורטרט שלהם * מתנה לבעל השמחה - פורטרט גדול ומושקע מכולם, לתליה בבית

כמו כן, אם תרצו הצוות של קיריל יפיק עבורכם גם הזמנות לבר מצווה / הזמנות לבת מצווה באיור דיגיטלי, כולל עיצוב והדפסה במחירים סבירים.

לצפייה בסרטון, לחצו כאן פייסבוק: http://www.facebook.com/Kiricatur

עוֹד...

הייחוד של קיריל

 * דמיון ומחמאה: הציורים מחמיאים ודומים לאנשים המצוירים * השקעה: הציור צבעוני ומושקע המצויר ב-4-5 דקות * מגוון מוצרים הרחב ביותר: מ-3 סוגי תמונות על נייר/קאפה/קנווס ועד חולצות, מגבות, ציפיות לכריות, תיקים ואפילו מגנטים * שידור חי: אפשרות להקרנת הציור על מסך בשידור חי (בלעדי!) * הספק:  ניתן לצייר עד 100 איש באירוע ממוצע, באותו הסגנון * אריזה מושקעת:  שקית ממותגת עם ידיות * חזות האמן: נראה צעיר, יפה, ייצוגי, נעים, לבוש מיוחד * עמדת הציור ממותגת ומסודרת, עם רשימת המתנה * שירות לכל הארץ, בכל שעה ובכל ימות השבוע * זמינות: כשקיריל תפוס, ניתן להביא צייר מטעמו בסגנון ומפרט דומה. * תשלום: אפשר לשלם בכרטיס אשראי עד 3 תשלומים בלי ריבית. במחיר כמעט של קריקטוריסט ממוצע, אתם יכולים לקבל צייר עם האיכות הגבוהה ביותר בשוק ולהעניק שמחה ואושר לאנשים קרובים ומזכרת שבאמת ישמרו למשך שנים. הציורים של קיריל תלויים על קירות של למעלה מ-60,000 אנשים בארץ, בגלל היופי ההשקעה והדמיון הרב. אז אם חשובה לכם האיכות והמקוריות, צרו קשר עם הנציגה של קיריל להצעת מחיר מותאמת לאירוע שלכם, לכמות האנשים ולתקציבכם.

לצפייה בסרטון, לחצו כאן

פייסבוק: http://www.facebook.com/Kiricatura

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: