מרפי'ס הכשר - רעננה

מסעדה לאירועים

מרפי'ס רעננה, אחד ממקומות הבילוי האהובים והטרנדיים ביותר באזור השרון, מזמין  אתכם לקיים את חגיגות בר/בת המצווה של ילדיכם במקום הכי נכון... אצלנו ב-מרפי'ס רעננה, תוכלו ליהנות מאווירת מאירועי בוטיק בניצוחו של שף בן סלמה, עיצוב מודרני ומושקע בהשראת אירלנד הכולל בין היתר: פינות ישיבה בעבודת עץ ייחודית, ויטראז'ים מרהיבים ותמונות אווירה ממוסגרות. ב-מרפי'ס רעננה, תוכלו לקיים אירועי בר/בת מצווה משפחתיים המיועדים ל-130 אורחים, וזאת במסגרת קיום האירוע באולם האירוח המרכזי של המקום. בנוסף, עומדת לרשותכם האפשרות לקיים אירועים מצומצמים יותר במפלס הגלריה של המקום בו נמצא חדר אירוח פרטי המיועד ל-50 משתתפים.


מרפי'ס רעננה - מקום קטן חוויית אירוח גדולה!  קיומם של אירועי בר/בת מצווה במרפי'ס רעננה, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מחוויית אירוח גדולה ומפנקת הכוללת בין היתר: תפריט אירוח עשיר,  כשר למהדרין בד"צ בית יוסף,  המשלב בין בר אלכוהול משובח לבין מנות דיינר אהובות ומנות ייחודיות בהשראת המטבח האירי, מערכות סאונד איכותיות, מסכי פלזמה גדולים במיוחד על גביהם ניתן להקרין מצגות בר/בת מצווה, ומעל הכול, יחס ושירות אישי לכל אורח/ת.

עוֹד...

חדר פרטי לאירועים

חוגגים בר/בת מצווה במסגרת משפחתית ומצומצמת? מחפשים אחר המקום הנכון לקיום האירוע באזור השרון? זה הזמן להכיר את כל יתרונות האירוח של חדר האירוח הפרטי העומד לרשותם במרפי'ס רעננה - אחד ממקומות הבילוי והאירוח האהובים ביותר בעיר!


חדר האירוח הפרטי של ה-מרפי'ס רעננה, ממוקם בקומת הגלריה של המקום, והוא מיועד ל-40 חוגגים וחוגגות. חדר ה-VIP של המקום מאובזר בכל מתקני האירוח וההפקה האפשריים, החל מפינות ישיבה בעבודת עץ ייחודית, דרך מערכת הגברה איכותית ועד למסכי פלזמה ענקיים להקרנת קליפים ומצגות בר/בת מצווה.

בנוסף למתקני האירוח העומדים לרשותכם בחדר האירוח הפרטי של המרפי'ס רעננה, תוכלו ליהנות גם משירותי אירוח מלאים הכוללים: צוות ברמנים ומלצרים, תפריט אירוח עשיר המורכב ממנות דיינר אהובות ומנות אוכל מיוחדות בהשראת המטבח האירי, בר אלכוהול עשיר ותוסס ושירותי אירוח והפקה נוספים בהתאמה אישית.

את אירועי בר/בת המצווה בחדר האירוח הפרטי שלנו, תוכלו לקיים לאורך כל ימות השבוע ושעות היממה, לרבות, אירועי צהריים או ערב בשישי-שבת ואירועי צהריים או ערב במהלך ימות השבוע.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
הסדנא 3, רעננה