אורית אינדשאו - דוכן צמות לאירועים

דוכן צמות לבת מצווה

שילוב של אטרקציות במסיבת מצווה כבר הפך לעניין סטנדרטי לחלוטין, אבל השאלה הגדולה היא איזו אטרקציה? המטרה היא למצוא אטרקציה ייחודית שמלהיבה את האורחים ומספקת להם חוויה שהם לא ממש חשבו עליה עד אותו יום.

על דוכן צמות למסיבת בר/בת מצווה חשבתם? מדובר באטרקציה ייחודית, מיוחדת ומאוד מאוד מעניינת שמציעה לכם אורית אינדשאו המתמחה בהפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי, ואין על ספק שמדובר במשהו מיוחד במינו שיוסיף רבות לאווירה המיוחדת של חגיגת גיל המצווה הכל כך חשובה לכם.

הדוכן יציא מבחר צבעוני, מרתק ומלהיב של חוטים וחרוזים כך שכל אחד יוכל לבחור ללמוד ולהכי לעצמו שרשרת צמה אותה מיתן אחר כך לחבר למחזיק מפתחות וליצור משהו ייחודי שיהפוך לזיכרון מהמסיבה שלכם. בנוסף יוכלו האורחים לבחור תסרוקות וצמות שיבוצעו עבורן במקום, וכן ללמוד איך לבצע קליעת צמות באופן מהיר ועם ידיים זריזות.

ואם זה לא מספיק, ניתן גם לבחור לחלק בדוכן לקראת סיום המסיבה שקית הפתעה למשתתפים, שקית ייחודית במינה שתוסיף לזיכרון המתוק מחגיגת המצווה שלכם.

* הקמת דוכן יפה המתאים לאירוע בת המצווה * בחירה חופשית של תסרוקות צמות, כולל צמות מחוברות לקרקפת * מבחר של חרוזים, חוטים, צדפים ותוספות שיער צבעוניות * קליעת הצמות מתבצעת עם מסרק נקי ומחוטא * נשארת עד הצמה האחרונה * חלוקת שקיות הפתעה - גומיות וסיכות צבעוניות

אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט ובפייסבוק

קליעת צמות לבת מצווה

יש לך חלום, ולחלום הזה קוראים מסיבת מצווה מהממת. את רוצה שהחגיגה שלך תהיה ייחודית, מלהיבה, את רוצה אטרקציה מרתקת כמו זו שמציעה לך אורית אינדשאו - הפעלות ואטרקציות בניחוח אתיופי: סדנת צמות לבת מצווה.

מדובר באטרקציה ייחודית במינה שמעניקה הצצה מיוחדת אל עולם שאולי ללא ממש מכירים, והיא כולל גם הסברים שמספקים הכרות עם עולם הצמות, וכוללים הסבר על ההיסטוריה שלהן. בנוסף לומדים בסדנה כיצד לבצע קליעה של צמות, וכיצד לעשות זאת במהירות ובזריזות.

סדנת צמות לבת מצווה היא פעילות ייחודית שאין דומה לה שמותאמת במיוחד לחגיגה ומעניקה גוון מיוחד ומרתק למסיבה, וזה משהו שהחברות לא יספיקו לדבר עליו אחר כך בבית הספר. אנו נדריך את כולן צעד אחר צעד, כולל אפשרות לקליעת צמות בעיניים עצומות בעזרת שותפה לפעילות.

ובסוף, כדי להעניק לחגיגה שלך טעם של עוד, האורחות שלך יזכו לקבל גם שקית הפתעה שכוללת בין השאר הוראות לקליעת צמות שיסכמו את מה שתלמדו בסדנה.

אתן מוזמנות לבקר באתר האינטרנט ובפייסבוק

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: