זיקית אקסטרים - ירושלים

מחפשים אחר אטרקציה מאתגרת לאירוע? אצלנו בפיינטבול זיקית - החוויה האתגרית, תוכלו למצוא מגוון נרחב של הפעלות אתגריות לאירועי בר/בת מצווה. השירותים המקצועיים שלנו מתקיימים גם ברמת השטח והמקום בו אתם מקיימים את האירוע וגם במתקן הפיינטבול המקצועי שלנו הממוקם בירושלים.

במסגרת הפעלות האתגר שלנו המותאמות לרמת השטח תמצאו: משחקי ניווט בסגנון מצא את המטמון, משחקי גיבוש וחוויה אתגרית הכוללים 12 תחנות משחק כולל מטווח ברובי צבע, מסלולי טירונות לבני נוער המדמה משימות בסגנון הגיבוש הצבאי ועוד מגוון נרחב של הפעלות אתגריות בהתאמה אישית.

אצלנו בפיינטבול זיקית - החוויה האתגרית, תוכלו ליהנות משירות מקצועי וליווי אישי לאורך כל ההפעלות באירוע. כמו כן, תוכלו לקיים את הפעילות האתגרית שלכם אצלנו באתר הפיינטבול בירושלים, ובמסגרת האירוח במקום תוכלו לקיים מגוון נרחב של פעילויות אתגר  ו- ODT המותאמות לגילאי בר/בת המצווה.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר, וליהנות ממגוון נרחב של רעיונות ואפשרויות לקיום פעילויות אתגר בכל רמת קושי נדרשת. אנחנו בפיינטבול זיקית - החוויה האתגרית נעשה הכול על מנת להפוך את האירוע שלכם לחוויה הכי מרגשת, מאתגרת ומרתקת שיש.

צוות אדיב ומקצועי מאוד.

הכניסה בתאום מראש.

סגור בשבת וחג.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: