מעבר למילים - רותי בנזימן - צלמת

היי, נעים מאוד! אני רותי, צלמת מהמרכז. אני לא מתפשרת על איכות. לכן הצילום הוא מקצועי, עריכת התמונות מוקפדת, והאלבום גדול ובאיכות מקסימלית. בנוסף, אני כל הזמן מנסה לחשוב על רעיונות ואביזרים חדשים לבוק כדי שיהיה מיוחד וימשוך את העין.

חשוב לי שכל מצולם יהנה, ירגיש בנוח בצילומים, ויגיד בסופם "היה לי כיף!". בשביל זה אני משתמשת בטריקים ודואגת לא ללחוץ כדי שזה יקרה. בצילומים ניתן לשלב את בני המשפחה, תחביבים ורעיונות יצירתיים. אני כאן להגשים חלומות :)

לפרטים נוספים, בקרו באתר האינטרנט, בפייסבוק ובאינסטגרם 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

דנית

אני רוצה לשתף בחוויה נהדרת שעברנו עם הצלמת רותי בנזימן. רותי היא צלמת מאוד מקצועית ואדיבה, שהצליחה להוציא את הטוב ביותר מבתי במהלך הצילומים לבוק הבת מצווה שלה. היא גרמה לבתי להרגיש נוח ובטוחה מול המצלמה, גם אם היא לא הייתה תמיד מתחברת לצילומים. התוצאה הייתה מדהימה - התמונות היו מושלמות! הן היו איכותיות, טבעיות ומשדרות יופי ואותנטיות. רותי נתנה תשומת לב לכל פרט קטן והקפידה להכין את הסצנות והסביבה בדיוק כמו שרצינו. מעבר לכך, היא הייתה סבלנית ורגישה, ועזרה לנו ליצור את האווירה הנכונה כדי שהתמונות יצאו טבעיות ואותנטיות. החוויה עם רותי הייתה יוצאת דופן, ואנחנו מאוד ממליצים עליה לכל מי שמחפש צלמת מקצועית ומוכשרת לאירועים משמעותיים כמו בת מצווה.

הוסף חוות דעת

התקשרו: