שרינה שוקולד - עין ורד

שרינה שוקולד - לאירועים מתוקים באמת!

שרינה שוקולד הינו מתחם אירוח ייחודי הפועל במושב עין ורד שבשרון. במקום תוכלו ליהנות מאווירה כפרית אמיתית ומניחוחות שוקולד המגיעות ממפעל שוקולד הבוטיק הפועל במקום. בחלל האירוח המרכזי של המקום תוכלו ליהנות מכל אמצעי ההפקה הכי מתקדמים שיש הכוללים בין היתר: עיצוב שולחנות, רחבת ריקודים, מערכות וידאו ואודיו להקרנת קליפים ומצגות ועוד הפתעות.

כמו כן, תוכלו ליהנות מתפריט קייטרינג חלבי או כל תפריט אחר בהתאמה אישית. הבונוס של המקום: קיום סדנאות שוקולד מתוקות מהחיים לכל משתתפי האירוע. אנחנו במתחם האירוח שרינה שוקולד נפנק את כל אחד ואחת מהאורחים שלכם במארז שוקולד בוטיק טעים ומתוק במיוחד...

מסיבת בת מצווה / בר מצווה לחברים מהכיתה והשכבה

אתם הכי אוהבים את ילדכם/ביתכם? אז למה שלא תארגנו להם מסיבת בר/בת מצווה שהם הכי יאהבו? ...

ומה ילדים אוהבים יותר משוקולד? במושב עין ורד שבשרון קיים מקום המכיל את כל האהבה לשוקולד והוא נקרא שרינה שוקולד. במקום ניתן לקיים מגוון נרחב של  פעילויות שוקולד דרך תחנות עבודה מתוקות, וכל זה בשילוב מדריכים מתוקים אשר יקבלו את האורחים שלכם במתיקות וילוו אתכם לאורך כל הפעילויות.

מה בפעילות המתוקה שלנו? הילדים יוצרים ציורים משוקולד, טראפלס משוקולד, שוקולדים על מקל, זרים מפרחי שוקולד וכדומה,  כמובן שבסוף האירוע כל ילד לוקח את יצירותיו שלו איתו. אומרים ששוקולד טוב לזיכרון, ובכן זה הולך להיות אירוע בר/בת מצווה שילדכם ואורחיהם יזכרו טוב טוב במשך הרבה זמן.

חייגו עכשיו וגם אתם תוכלו ליהנות ממסיבת בר/בת המצווה הכי מתוקה שיש!

ההדרים 9, עין ורד

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
ההדרים 9, עין ורד