בית הסטייק - נשר

מסעדה וחצר לאירועים

חוגגים בר/בת מצווה לילד/ה? רוצים ליהנות מאווירת אירוח משפחתית, אינטימית ומיוחדת? במתחם האירועים חצר הבית, הממוקם באזור התעשייה תל חנן –נשר, תוכלו להבטיח לעצמכם את האווירה הנכונה.

ב-בית הסטייק עומד לרשותכם מתחם הפנימי לאירועים עד 90 איש, ובשטח הגן המטופח, תוכלו לקיים את כל סוגי האירועים עד 140 איש, כאשר סידור ועיצוב השולחנות מתבצע בהתאם להעדפות הטעם האישיות שלכם ובהתאם לאפשרויות העיצוב העומדות לרשותכם במקום. חלל המתחם מאובזר במערכות הגברה ותאורה מתקדמים ובנוסף תוכלו ליהנות ממסכי פלזמה עליהם ניתן להקרין מצגות וקליפים לאורך כל האירוע.

את אירועי בר/בת המצווה ב-חצר הבית ניתן לקיים לאורך כל ימות השבוע, לרבות, אירועי צהריים בימי שישי. תפריט האירוח המוצע לכם מבוסס על מנות הדגל של המקום הנחשבות בעיני רבים מתושבי חיפה והצפון לאחד ממטבחי הבשרים המובילים ביותר באזור. לרשותכם, תפריט אירוח המורכב ממנות פתיחה, מנות עיקריות, תוספות, סלטים, קינוחים ושתייה מכל סוג.

האווירה האינטימית והמשפחתית המאפיינת את המקום מבטיחים גם לכם אירוע מוצלח, ובנוסף לכל שירותי המקום תוכלו ליהנות גם משילוב אטרקציות מפתיעות המותאמות לאירועי בר/בת מצווה.

עוֹד...
התקשרו:

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת