סטודיו ליאורית - פולג-נתניה

סטודיו ליאורית, סטודיו צילום מקצועי המאובזר בכל ציוד הצילום המתקדם והחדיש ביותר בענף הצילום, מזמין אתכם ליהנות משירותי צילום אישיים במסגרת הפקת בוק מהודר ומושקע לבר מצווה או לבת מצווה. סטודיו ליאורית המשתרע על פני שטח כולל של 80 מר באזור התעשייה פולג נתניה, כולל בתוכו בין היתר: רצפת פרקט איכותית, פינות ישיבה, חדר הלבשה ומחסן אקססוריז ואביזרי צילום הכוללים: מגוון עצום של רקעים, תלבושות מיוחדות, תכשיטים ועוד.

בנוסף לסטודיו המאובזר והמושקע, ליאורית (בעלת הסטודיו והצלמת), מעמידה לרשותכם ניסיון רב שנים בצילומי משפחות, ילדים ונוער. ניסיונה המקצועי של ליאורית הוא זה המעמיד לרשותכם את שירותי הצילום האיכותיים והמקצועיים ביותר באזור השרון.

סטודיו ליאורית - הפקות צילום לבוק בר/בת מצווה

בסטודיו ליאורית תוכלו ליהנות מאווירת צילום אינטימית ונעימה, המאפשרת לליאורית הצלמת להוציא מכם את המיטב באמצעות עדשת המצלמה. במהלך יום הצילום בסטודיו ניתן לשלב גם צילומי חוץ במגוון לוקיישנים נבחרים באזור הסמוך לסטודיו. עם סיום הצילומים, ליאורית מעבדת ומעצבת עבורכם את התמונות, ובסופו של הליך היא מפיקה לכם אלבום (בוק) מהודר, מושקע וייחודי ההופך למזכרת המושלמת מגיל המצוות.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
נתניה