ואמוס - פתח תקווה

ואמוס - אולם לאירועי בר מצווה ובת מצווה בפתח תקווה שיעניק לכם הכל!!!

לקראת בר המצווה או בת המצווה של הילדים שלכם, ברור לכם שלפני הכל אתם רוצים לאתר אולם לאירועי בר מצווה ובת מצווה בפתח תקווה. החשיבות של האולם היא גבוהה במיוחד. ברגע שאתם בוחרים אולם לאירועי בר/בת מצווה בפתח תקווה שנחשב למוצלח, יש לכם אירוע מנצח ביד.

ואמוס מפיקים עבורכם הכל

ואמוס הוא הרבה יותר מאשר אולם לאירועי בר מצווה בת מצווה בפתח תקווה. אנחנו מציעים לכם תוכנית הפקה עם כל מה שאתם צריכים לאירוע המרגש שלכם ושל הילדים שלכם - עיצוב יוקרתי ומיוחד, תפריט כשר שגם יהיה טעים ומפתיע. אנחנו גם מספקים לכם הפקה שמותאמת לכם באופן אישי. כך אם תרצו לתת לבר המצווה או לבת המצווה אופי מיוחד - אנחנו בואמוס כאן בשבילכם.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

משפחת תמיר

חגגנו בוואמוס את בר מצוות בננו, והחוויה הייתה נפלאה מכל הבחינות. הצוות, בראשותו של אבי, יוסי וגיא, הפך את האירוע לחוויה ביתית ומושלמת. היו לנו חששות לקראת האירוע, אך הם נתנו לנו תחושת ביטחון ורוגע מהרגע הראשון. האולם המעוצב בטוב טעם, האוכל הטעים ושירות הצוות היו מעל ומעבר לציפיות. הילדים נהנו במיוחד מהאטרקציות שהוצבו במיוחד עבורם, מה שהוסיף רבות לחוויה של האירוע. מקום לחגוג אירוע מיוחד עם דגש על שמחה ואיכות.

רוזן

וואו, היה אירוע נפלא, קודם כל המון תודה לאבי, יוסי וגיא המדהימים שמהרגע שהגענו להתרשם לקראת הבר מצווה וגם בחתימת חוזה, באירוע עצמו וגם אחריו נתנו לנו תחושה אמיתית שהגענו הביתה. ליווי אמיתי אישי סבלני וכנה לאורך כל הדרך, המליצו, עזרו ובאמת היו שם בשבילנו המון תודה. המון תודה גם לכל הצוות שהיה באירוע, אור המנהל אירוע, המלצרים ,הברמנים, אנשי המטבח כולם תותחי על מקצועניים. האוכל וואי איזה אוכל, הדבר הראשון שכולם פירגנו עליו זה האוכל פשוט מדהים הכל ברמה גבוהה מאוד. האולם, מעוצב כל כך יפה שלא היינו צריכים להוסיף ולשנות כלום. זה אולי נראה שכל מה שכתבתי יותר מידי טוב ושאני מכיר את הבעלים צלפני , אז אתם מוזמנים להגיע ולראות בעצמכם שזה אפילו יותר טוב מזה.

הוסף חוות דעת

התקשרו: