רוח צפת

פעילות מרגשת לבר/בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה? מחפשים אחר פעילות מרגשת וקסומה לכל בני המשפחה? זה הזמן לדעת הכל על טיולי וטקסי בר/בת מצווה המוצעים לכם על ידי המרכז התיירותי רוח צפת.

רוח צפת הוא מרכז תיירות הפועל בעיר צפת ומתמחה בהפקת אירועי בר/בת מצווה באווירה מיוחדת ומשפחתית ברחבי צפת הקסומה. שירותי המרכז מיועדים למשפחות החוגגות בר/בת מצווה לילדיהם והם משלבים בין טקסי בר מצווה בבית כנסת עתיק לבין טיולים וסיורים המשלבים בתוכם פעילויות מגוונות לכל בני המשפחה והחוגגים.


עוֹד...

טקסי בר מצווה בצפת העתיקה

טקסי בר המצווה שלנו מתקיימים בבית כנסת עתיק בן 500 שנה והוא משלב בתוכו: תהלוכה משפחתית בליווי מנחה – אומן יוצר גלילי וצוות נגנים. עם הגעת התהלוכה לבית הכנסת, נקיים טקס מעמד הנחת תפילין ועליה לתורה ואחריו נצא לסיור מוסיקלי בסמטאות העיר העתיקה. במהלך הטקס ניתן לשלב בופה מפנקת או ארוחה חגיגית באחת מהמסעדות הפועלות בעיר העתיקה של צפת.


עוֹד...

טיולי בר/בת מצווה בצפת וסביבתה

טיולי בר/בת המצווה שלנו, משלבים בתוכם מגוון רחב של פעילויות המותאמות לכל בני המשפחה והחוגגים. הטיולים החגיגיים מתקיימים בסמטאות העיר העתיקה אל מול נופים ירוקים ובמהלכם ניתן לשלב פעילויות חווייתיות כגון: סיורים מוזיקאליים בליווי מנחה – אומן יוצר ונגן זמר, סדנאות יצירה לבני המשפחה על פי רוח הקבלה הצפתית, משחקי  גיבוש משפחתיים באמצעות טאבלטים וסיור המפגיש אתכם עם ההיסטוריה רבת הימים של צפת, מפגש משפחתי עם סופר סת"ם וטיולי רכיבה על סוסים מול הנופים המרהיבים של הרי מרון.

לפרטים נוספים, מוזמנים לבקר באתר האינטרנט ובפייסבוק     

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
צפת