ירוניס - דרשות סטנדרטיות משעממות אתכם ?

כותב דרשות / ברכות לבר מצווה / בת מצווה

סטנדאפיסט ותסריטאי של "צחוק מהעבודה" יכתוב לילד דרשת סטנדאפ שידברו עליה לפחות עד החתונה....

אחת הטעויות הנפוצות באירוע בר/ בת מצווה היא שהנער קורא טקסט בסגנון מיושן, כללי, שמדבר רק לחלק קטן מהקהל ולכן אינו  זוכה להקשבה מהקהל, נוסף על כך לעמוד מול 150 איש בפעם הראשונה -זה מעמד מרגש ומלחיץ גם לאדם בן 30 ו35.....

מה תעברו בתהליך העבודה איתי: נתחיל בהכרות ראשונית עם המשפחה – אמא "חופרת" בטלפון, אבא נרדם מול הטלוויזיה, האח הקטן רוצה לראות "דורה" שאתם רוצים לראות "האח הגדול".... כל החוויות והסיפורים יכנסו למופע סטנד-אפ אישי ומיוחד על המשפחה שלכם !

+בשלב הבא תינתן הדרכה מקצועית לחתן הבר מצווה איך לעמוד ולהציג את הנאום בפני קהל, כך שבאירוע –  הוא יעמוד עם בטחון  ויספר על החיים שלו ועל משפחתו בסגנון סטנד-אפ יקבל מחיאות כפיים, צחוקים, הוא -יזכה לחוויה מיוחדת והאורחים להפתעה מהנה וקורעת מצחוק !

עוֹד...

המלצות

24.1.2014 "אפרת הדהימה אותנו עם הדרשה כולם נדהמו מדרשה שלה וצחקו כמובן אמרו שזה ממש מקורי ומיוחד " (שרית ספיר 050-6220086).

10.9.2013 "חגיגת בר המצווה של נטע הייתה הצלחה בעיקר ובזכות מופע הסטנד אפ שכתבת עבורו... בזכות האישיות הנעימה והסבלנית שלך ובזכות הכשרון הענק שלך לכתיבה... הפכת את האירוע שלנו למיוחד ושונה, במקום עוד דרשה נדושה ומשעממת... שהאורחים מצפים לה... נטע הופיע בנאום סטנד- אפ מדליק, יחודי שריגש והצחיק את כל האורחים עד דמעות... האורחים היו מרותקים... מחאו כפיים והתפלאו מהבטחון שנטע הפגין מול הקהל...ממש ברמה של מופע בידור... היו שחשבו שזו לא הפעם הראשונה של נטע שמופיע במופע סטנדאפ..." (דינה מסורי - 052-2242833).

יוני 2009 "הנאום היה פשוט מדהים מרשים מעניין וכל סופרלטיב ישמע מעט מידי למה שזה היה. סער הקריא את הנאום כשהוא עומד לבד על הבמה בבטחון ורואים את ההדרכה שלך בבטחון ובהופעה." (תודה ממשפחת רובין אבן - בר מצוה סער).

12.4.2009 "אין אדם באולם שלא שאל "מי כתב"? איפה עשית זאת?  איזה רעיון ? וכדומה." (סיגל סלומון)

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: