מלון רמת רחל - קיבוץ רמת רחל

אירוח לשבת חתן בר מצווה

אל מול הנופים הקסומים של הרי יהודה ובלב גן פסטורלי המוקף חורש טבעי ומרחבים פתוחים, ממתינה גם לכם חוויית האירוח הקסומה של מלון רמת רחל, מלון לשבת חתן בר מצווה בירושלים. בשטח המלון, עומדים לרשותכם 165 חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים, וביניהם, חדרי סטנדרט, חדרי סופריור, חדרי קלאסיק, חדרי גן וחדרי פרימיום מפנקים במיוחד.

במהלך השבת, תוכלו ליהנות גם מחוויה קולינארית העומדת לרשותכם במסעדת המלון בכל אחת מסעודות השבת וזאת לצד שירותי האירוח המלאים והמפנקים של המלון. בנוסף, תוכלו ליהנות ממתקני המלון השונים הכוללים בתוכם גם מתחם הקאנטרי המשלב בתוכו בריכה חצי אולימפית מקורה, בריכת קיץ חיצונית, בריכת פעוטות מקורה, חדר כושר, מגרשי טניס, מתחם ספא ומגרש כדורסל. למידע נוסף על חבילות האירוח שלנו לאירועי שבת חתן בר מצווה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

אולם אירועי לבר מצווה

חוגגים בר מצווה בירושלים? אצלנו במלון רמת רחל הממוקם בלב גן פסטורלי אל מול הנופים הקסומים של הרי יהודה, תוכלו לקיים אירועי בר מצווה באווירה אלגנטית ומשפחתית לקהל של עד 130 משתתפים, גם במסגרת אירועי בוקר צהרים לאחר טקס העלייה לתורה בכותל וגם במסגרת אירועי ערב יוקרתיים.

במהלך האירוע, תוכלו ליהנות מכל שירותי האירוח וההפקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ולהבטיח לעצמכם את האירוע עליו אתם חולמים. לרשותכם, צוות ניהול מקצועי מטעם המלון המלווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע, מהרגע הראשון ועד לסיומו המוצלח של האירוע.      
קיבוץ רמת רחל, ירושלים

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
קיבוץ רמת רחל, ירושלים