פייטן/חזן לשבת חתן/בר מצווה

עומדים לקיים שבת כהלכתה במסגרת אירועי השבת לחגיגות בר המצווה? אצלנו בפורטל בר/בת המצווה הגדול והמוביל ביותר ברשת תוכלו למצוא את כל פתרונות האירוח וההפקה לאירועי השבת, לרבות, שירותי פיוט וחזנות. בקטגוריית פייטן/חזן לשבת חתן- בר המצווה, תוכלו למצוא רשימה מעודכנת של הפייטנים והחזנים המובילים ביותר בתחום. לחיצה על שם הפייטן/חזן המופיע ברשימה תוביל אתכם לדף מידע מורחב אודות הפייטן/חזן ובאמצעות דף זה תוכלו להיחשף לכל המידע הנחוץ לכם אודותיו. כנסו והתרשמו מאיכויות הפייטנים והחזנים המופיעים ברשימה והבטיחו לעצמכם אירועי שבת פיוטיים במיוחד.

עוֹד...

חוגגים בר מצווה? עומדים לקיים טקס עלייה לתורה? אסף שפר, חזן ופייטן מקצועי ומנוסה, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויה יהודית אותנטית מרגשת ובלתי נשכחת

דוד ישראל, חזן ופייטן לבר מצווה, מאפשר גם לכם להנעים את חגיגות השבת חתן וטקסי העלייה לתורה בקולו המרגש והעוצמתי.

אייל ימין זמר פייטן וחזן מקצועי שהופך את היום המיוחד שלכם יום העלייה לתורה לבלתי נשכח, כמו כן עורך כניסת חתן בר מצווה יהודית ומרגשת, שבת חתן ושאר האירועים.

החזן יצחק לוי, חזן לעלייה לתורה לבר מצווה ואירועי בר מצווה, מאפשר גם לכם, חתני בר מצווה ובני המשפחה, ליהנות מחוויה יהודית מרגשת ובלתי נשכחת.

הרב שמעון יוחאי, מזמין גם את ליהנות מקטעי פיוט ושירותי זמר שונים המוצעים לכם במסגרת חגיגות ואירועי בר המצווה לילדיכם.

חברת ההפקות של מאיר כהן ישמח להציע לכם פתרונות לאירועי בר מצווה בכותל ושבתות חתן שאף אחד לא ישכח.

הפיוטים של נתנאל כהן מענגים כל אוזן. מעכשיו ניתן ליהנות מזמר שהוא גם פייטן וחזן במגוון אירועים כמו חתונות, שבתות חתן, בריתות, בר מצוות וטקסי פדיון הבן.