פיקאפיק pic A pic - מתנות תמונה מקוריות

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז כמה שווה תמונה אחת שמורכבת מ-1,000 תמונות קטנות? פסיפס של תמונות הוא בהחלט דבר יוצא דופן שמציג את כוכבי השמחה בצורה הרבה יותר מקורית. תחשבו על כך שניתן לאסוף המון תמונות עם חברים וקרובי משפחה, והמון תמונות מתקופות שונות ומרגעים מיוחדים, ולשלב אותן ביחד ליצירת קולאז' מרתק שיוצר את דמותם של החוגגים הראשיים באירוע.

כל מי שמקבל תמונה כזאת המורכבת ממאות תמונות אחרות, מבין עד כמה השקיעו במתנה שלו ועד כמה באמת רוצים להעניק לו משהו מיוחד. למסיבות בר או בת מצווה מדובר באפקט מיוחד במינו שמרגש מאוד את כוכבי האירוע. טרם יצירת הפסיפס מקבלים המזמינים סקיצה בחינם וללא התחייבות , כשלאחר מכן ניתן ליהנות מתמונה מושלמת שהורכבה בצורה מדויקת.

פסיפס של תמונות נוצר על ידי הרכבה של לפחות 80 עד 100 תמונות ביחד. חשוב שהתמונות תהיינה באיכות סבירה ומעלה כדי שניתן יהיה להרכיב תמונה מוצלחת. למזמינים יש אפשרות לבחור מבין 1-2 תמונות סופיות שירכיבו את תמונת הנושא עצמה. מכאן והלאה צוות של גרפיקאים מיומנים יבחר את אחת משתי התמונות וירכיב תמונה מושלמת שכולם יחמיאו לה.

שימו לב ! אנו שולחים סקיצה חינם של פסיפס התמונות ללא צורך בהתחייבות מצידך. כל שעליך לעשות הוא להעביר אלינו את כל התמונות שברשותך באמצעות מערכת העלאת הקבצים שלנו שנמצאת בלינק הבא ואנו נבנה לך סקיצה חינם!

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו: