מלון כפר המכביה - רמת גן

אירועי בר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר מצווה לילידכם ומחפשים את הלוקיישן הכי אלגנטי לאירוע באזור המרכז? במרכז הכנסים והאירועים שלנו במלון כפר המכביה, תוכלו להבטיח לעצמכם גם את הלוקיישן האלגנטי אותו אתם מחפשים וגם ליהנות מהיצע מרשים של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לאירוע.


לרשותכם, למעלה מ-20 אולמות וגנים מקורים בהם תוכלו לקיים אירועי בר מצווה בסדרי גודל שונים, ובכל אחד מהם ליהנות ממגוון רחב ואיכותי של שירותי אירוח והפקה הכוללים בין היתר: תפריטי שף לאירוח, סידור ועיצוב שולחנות אירוח, שירותי הגברה ותאורה, שילוב אטרקציות לאירוע ושירותי הפקה מקצועיים נוספים. בנוסף, תוכלו ליהנות מחבילת אירוח ולינה לבני המשפחה הקרובה.


למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.עוֹד...

שבת חתן בר מצווה

היצע גדול ומרשים של חדרי אירוח מרווחים ומאובזרים היטב, תפריט שף לכל אחת מסעודות השבת וחבילת אירוח על בסיס פנסיון מלא, כל אלו ועוד ממתינים גם לאירועי שבת חתן בר מצווה שלכם אצלנו במלון כפר המכביה.


לרשותנו, ניסיון של למעלה מ-20 בעריכת אירועי שבתות חתן, ובכל שבת, אנו עושים הכול על מנת לאפשר לכלל האורחים ליהנות מחוויית אירוח מושלמת לאורך כל השבת. בין היתר תוכלו ליהנות משימוש חופשי במתקני המלון ומאזור אירוח פרטי לסעודות השבת ותפילות השבת. כמו כן, תוכלו ליהנות ממעלית שבת ומפתחות שבת לחדרים ומפינוי חדרים במוצאי שבת.


למידע נוסף על חבילת האירוח האקסקלוסיבית שלנו לאירועי שבת חתן לחתני בר מצווה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

 

עוֹד...
פרץ ברנשטיין 7, רמת גן

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת