כניסה לבר/בת מצווה

כניסה מיוחדת לאולם בר / בת המצווה היא אחת האפשרויות הנוצצות העומדות בפני ההורים הגאים המעוניינים להעניק לבתם חוויה ייחודית ונסיכותית, ובבואם להתמודד עם האתגרים המיוחדים שמציבה להם בת המצווה, שאינם פשוטים כלל. כניסה לבת מצווה היא אחת האפשרויות המיוחדות והמרשימות שלל כניסה לאולם בר המצווה, כאשר שנת המסיבה בכללותה דורשת מהם כניסה למעגל עשייה של יצירתיות לא מבוטלת. הקושי הגדול להפוך את החגיגה למיוחדת ובלתי נשכחת נובע גם מכך שהמאורע המשפחתי הוא חלק קטן משרשרת האירועים הגדולה של כל בנות המצווה שבשכבה. נדרשת מההורים מקוריות גדולה כדי להתמודד עם ההסתברות הגבוהה שאטרקציות מסוימות, גם אם מיוחדות, עלולות לחזור על עצמן. ההורים המודאגים יחפשו, ברוב המקרים, כיוון עיקרי שיהפוך את האירוע באולם למיוחד. אם בעבר הייתה התמקדות רבה יותר בבני המשפחה המבוגרים או בחברי ההורים, הרי שכיום אור הזרקורים מופנה בעיקר לכלת המצווה. לכן ישנה השקעה רבה כבר בתחילתו של הערב – בביצוע כניסה מיוחדת לבת המצווה.

עוֹד...

חוגגים בר מצווה? עומדים לקיים טקס עלייה לתורה? אסף שפר, חזן ופייטן מקצועי ומנוסה, מזמין גם אתכם ליהנות מחוויה יהודית אותנטית מרגשת ובלתי נשכחת

בני דקל הוא קריין רדיו ומפיק אירועים מנוסה ומיומן המאפשר לכם ליהנות משירותי הנחיה ובימוי טקסי בר מצווה ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

הפיוטים של נתנאל כהן מענגים כל אוזן. מעכשיו ניתן ליהנות מזמר שהוא גם פייטן וחזן במגוון אירועים כמו חתונות, שבתות חתן, בריתות, בר מצוות וטקסי פדיון הבן.

כניסה מיוחדת לאולם ואטרקציות

ההשקעה בילדי המצווה יכולה להתבטא בדרכים רבות במקום או בנוסף על כניסה מיוחדת לאולם. רבים שמים דגש על  אטרקציות שיכולות להיות מזכרות או הפתעות – תאי צילומים או מגנטים וקליפים מגניבים. לא מעט הורים פונים דווקא הפעלות ומשחקים וירטואליים חדשניים ומהנים. הורים שאינם מעוניינים להנחות ולהוביל את מסיבה בעצמם, יכולים להטיל את המלאכה על בדרן מחונן או תקליטן מוכשר. ישנן משפחות בוחרות להפתיע את החוגגים עם סרט מבוים.


כניסה מיוחדת לבר/בת מצווה – הפקה משפחתית

הורים שמחליטים להתמקד בכניסה מיוחדת ומרשימה לאולם של בתם בפתיחת המסיבה, צריכים לזכור שכדאי מאוד להתחשב בדעתה. לא כל ילדה מוכנה לעמוד חשופה במרכז הבמה ובוודאי שלא לרקוד ולשיר בקלילות מול כל המשפחה המורחבת ובנות השכבה.


קונספט וירידה לפרטים

במידה ורצונה של ילדת הבת מצווה להיכנס ולהפתיע בצורה מרשימה, הרי שישנם לא מעט אנשי מקצוע המתמחים בליווי הילדה וההורים והם ישמחו לסייע להם. החל הרגעים הראשונים ותוך ירידה קפדנית לפרטי פרטים. חברות ההפקה בונות את הקונספט הכוראוגרפיה ומתאימות בין שלל הרקדניות והרקדנים לבין האביזרים הנלווים. לא מעט מהמוזמנים שיצפו בילדה יישארו עם פיות פעורים, כשהם מופתעים מהביצועים המדהימים.

הפתעת החגיגה.


מעוניינים שבנכם או בתכם יפתחו את בר המצווה בכניסה מדהימה? רוצים שהחגיגה תהיה מרשימה? פורטל בר / בת מצווה יעזור לכם במציאת אטרקציות ובהפקת החגיגה. אנו מעדכנים אתכם בכל החידושים המעניינים ודואגים שתמצאו את נותני השירות הכי טובים. ההורים המבולבלים וילדי המצווה ימצאו את מבוקשם מתחילת התכנון של החגיגה ועד סופה השמח של המסיבה.