טיול בר / בת מצווה

ידוע לכל שבר מצווה הוא אירוע מכונן בחייהם של הנערים. גיל שלוש עשרה מסמן ומסמל את המעבר החשוב מילדות לבגרות. בעוד שבעבר לא ניתן היה לוותר כלל על מסיבת בר מצווה באולם או בגן אירועים, הרי שהיום רבים מילדי המצווה מעדיפים להמיר את החגיגה הגדולה בטיול בר מצווה בחו"ל עם המשפחה וההורים. הילדים נהנים מביקור בחבלי ארץ רחוקים ומהיכרות קצרה עם תרבויות שונות ועם מאכלים ונופים אחרים. הבונוס הגדול של הביקור, מלבד החוויה האדירה שחווה הילד, הוא הבילוי המשפחתי והגיבוש שבא בעקבותיו. כך במקום להיות טרודים ולחוצים מהזמנת צלם מגנטים, מתאפשר להורים לטייל בהנאה ובאופן כמעט חד פעמי עם ילדיהם.
עוֹד...

בית ספר שדה כפר עציון מציע מספר רב של מסלולים לטיולי בר מצווה בכל רחבי ארץ יהודה: הרי ירושלים ובשפלת יהודה, גוש עציון והר חברון, צפון מדבר יהודה, דרום מדבר יהודה, ירושלים ועוד...

טיולי בר בת מצווה עם אי"ש טיולים - חברה המתמחה בטיולי ג'יפים, הפקת אירועים בטבע וניווטים בעזרת GPS, בכל חלקי הארץ.

כל חגיגת בת/בר מצווה יכולה להפוך להרפתקה, בין אם זה באולם עם כל המוזמנים, ובין אם זה טיול בר בת מצווה בארץ עם החברים הקרובים...

מחפשים מקום לחגיגת בר מצווה מיוחדת? צפת היא המקום המושלם לאירוע שלכם: סמטאות קסומות, תהלוכה מלכותית, בית כנסת עתיק ויפהפה, מוזיקה והמון שמחה.

מסע בר מצווה הוא מסע חווייתי המיועד לאבות ובנים המצויים לקראת בר מצווה, במהלכו האב והבן חולקים חוויות משותפות ובלתי נשכחות.

זה הזמן לצאת לשייט אירועים מפנק המתקיים בחופי תל אביב יפו על גבי ספינת השייט סבבה 5-ספינת השייט המעמידה לרשותכם את כל הפינוקים שיש...

טיולי בר בת מצווה יצירתיים בקבוצות קטנות של 24-14 משתתפים... ספארי בשמורות הטבע בקניה וטנזניה למשך 9 ימים, ביתם של עדרי חיות הבר ושבטים מרתקים.

טיולי בר ובת מצווה אינטראקטיביים וייחודיים ברחבי העיר ירושלים עם ידי בן צבי, טיולים שיקנו ערך מוסף וחווייתי ליום הכל כך חשוב הזה בחייכם.

מחפשים אחר אטרקציה מאתגרת במסגרת טיולי בר/בת המצווה? אנחנו בעל חבלים מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של אטרקציות מאתגרת במסגרת מסלולי טיול במקומות הכי יפים בארץ.

רוח צפת, מרכז תיירותי הממוקם בעיר צפת, מזמין גם אתכם ליהנות מטיולי וטקסי בר/בת מצווה ברחבי העיר הקסומה באווירה משפחתית ומרגשת.

טיול בר מצווה הוא כאמור הזדמנות פז לגיבוש משפחתי. התכנונים הרבים וההתלבטויות השונות לגבי יעד הטיסה ואופי הטיול, יכולים לגרום להורים לשכוח שבסופו של דבר הטיול ניתן כמתנה לבר המצווה. לכן, יש לזכור להיות קשובים היטב לאופיו, צרכיו והעדפותיו של ילדכם. ביקור במוזיאון עשוי להיות מעין הגשמת חלום לילד אחד, אך שעמום עבור ילד אחר. טיול לבר מצווה באירופה ובאפריקה – חוויה מדהימה. מכיוון שתחומי העניין הם רבים ומאוד מגוונים – ספורט ובעלי חיים, מכוניות וזמרים – כדאי להגדיר לפני כל התכנונים את ההעדפות השונות של בר המצווה. כך תוכלו לשים דגש על פעילויות שונות המעצימות את החוויה ותדעו כיצד לשלב פעילויות אחרות שיתאימו למשפחה. אפשרויות הטיול מגוונות ומעניקות מרחב החלטה גדול להורים המתכננים. ישנן מספר אפשרויות לטיול בר מצווה – כל אחת מעניקה חוויה שונה. ניתן לחגוג את גיל המצווה בטיול קלאסי ברחבי יבשת אירופה. הטיול משלב מספר מדינות ומאפשר למשפחה לטעום טעימות קטנות ושונות. ניתן להחליט על טיול בעל אופי הרפתקני באפריקה. בחירה ייחודית ביבשת זו תאפשר לילדכם ולכם לצפות בבעלי חיים שרואים רק בסרטים. טיול לבר מצווה בחו"ל – לחגוג בצורה שונה. רוצים להעניק לבנכם היקר טיול בר מצווה בחוץ לארץ? מעוניינים להמיר את המסיבה שבאולם לטיול בר מצווה באירופה הקרה? פורטל בר / בת מצווה מעוניין לעזור לכם במציאת נותני השירות הכי איכותיים בתחום הטיולים המשפחתיים. בעזרתנו תוכלו לתכנן היטב את כל פרטי הטיסה והטיול לבר מצווה, כך שכל המשפחה תהיה מרוצה.