קליפ בת מצווה / בר מצווה

אתם רוצים מזכרת מצחיקה ומיוחדת מאירוע בר/בת מצווה? אתם רוצים לרגש את האורחים שלכם? קליפ בת מצווה או סרטונים לבר מצווה זו דרך מצוינת לעשות זאת. קליפ בר מצווה וכן סרטונים לבת מצווה מכילים תמונות משפחתיות, תמונות ילדות, תעודות, סרטים מצוירים ואנימציות, צילום במקומות מיוחדים, הומור, מוזיקה אהובה והמון המון אהבה. מצגת לבר מצווה וקליפים המוקרנים על מסכי ענק, ירתקו וירגשו את האורחים שלכם וישאירו בידיכם מזכרות מדהימות ומיוחדות לכל החיים.

עוֹד...

אולפני קרן קליפ, מזמינים אותך, כוכב/ת בר/בת המצווה ליהנות משירותי צילום והפקה של קליפ מושקע ומדליק לבר/בת מצווה.

זומדיה, שירות מקצועי להפקת קליפים ומצגות לאירועים, מזמין אתכן.ם בנות ובני המצווה ליהנות משירותי צילום והפקה של קליפ לבת מצווה / בר מצווה.

חברת פופקורן הפקות Popcorn Productions, בניהולה של טליה נגר, מפיקה סרטים לאירועים כבר מעל ל-10 שנים.

מזל טוב!! שימו רגע את הבלגן בצד, ואתם מוזמנים אלי, להפקת סרטון מרגש, זורם ומשמח. יהיה כיף להכין אותו, והוא גם יהיה נקודת השיא של הא

מוזמנים ליהנות משירות מקצועי להפקת קליפים ומצגות לאירועי ומסיבות בר/בת מצווה. מצגות וקליפים מושקעים, מרהיבים ומרגשים.


הפקת קליפ לבר/בת המצווה הפכה כיום למגמה פופולרית מאוד כדי להנציח את הרגע המשמעותי בדרך יצירתית ומהנה. הקליפ מספר את סיפורם האישי של הנער/ה דרך קטעי וידאו, תמונות ומוזיקה.

ההפקה כוללת צילומים במגוון לוקיישנים הקשורים לנער/ה - הבית, בית הספר, חוגים ומקומות אהובים. גם ראיונות עם משפחה וחברים. החומרים ערוכים לקליפ דינמי ומרגש המספר את סיפור חיי הנערים.

ניתן להקרין את הקליפ במסגרת אירוע הבר/בת מצווה וליצור רגע מרגש. זהו גם שימור נפלא של הזיכרונות למשפחה. חברות הפקה מקצועיות מביאות יצירתיות וחדשנות להפקת הקליפ. זהו מתנה בעלת ערך רגשי עצום לנער/ה ולבני המשפחה.


רעיון, תסריט לקליפ

1. אפשרות אחת היא קליפ רטרו שמספר את סיפור חייו/ה של הנער/ה מלידה ועד היום, הקליפ יכלול תמונות ישנות, סרטונים משפחתיים, ראיונות עם ההורים על זיכרונות מהילדות וקטעי ארכיון מצחיקים.

2. רעיון נוסף הוא קליפ "יום בחיי" המתעד את הנער/ה בשגרה היומית - בבית, בית הספר, פעילויות אחר הצהריים, עם חברים וכו'. זה יראה את עולמו/ה וישקף את מה שחשוב ומשמעותי עבורו/ה.

3. אפשר גם להפיק קליפ מחווה עם ברכות ואיחולים מהמשפחה וחברים. כל אחד יכול להגיד משהו אישי ומרגש על הנער/ה. זה יהיה מתנה מקסימה ומרגשת עבורו/ה.

3. בנוסף אפשר גם שילוב יצירתי של קטעי וידאו מצחיקים, רגעים מביכים וזיכרונות מהילדות לצד קטעים רציניים ומרגשים יותר. העיקר ליצור קליפ שמשקף את אישיותו/ה וסיפור חייו/ה.