כתיבת דרשה / ברכה לבר/בת מצווה

כתיבת ברכות או דרשה לבר/בת מצווה זוהי משימה לא קלה, בייחוד אם אין אתם חוטאים בכתיבה. אם אתם רוצים להעניק ברכה מרגשת, או מעוניינים שילדכם יקרא דרשה מיוחדת באירוע בר/בת המצווה – פנו אל כותבי דרשות וברכות מקצועיים, אשר יכתבו לכם נוסח מותאם אישית במיוחד עבור האירוע. כך תקבלו את המילים הנכונות!

עוֹד...

רוצים להעניק לילד שלכם חוויה שתישאר אתו לכל החיים ? פרטים נוספים במידע המורחב.

יש הרבה מה לומר, רק לא יודעים כיצד ? לא כל כך מצליחים לכתוב משהו מיוחד ? אנחנו מקשיבים, שואלים וגם מנחים;

אסתי כותבת דרשות וברכות אישיות בחרוזים לכל אירוע. הברכות מותאמות לכל לקוח. כל כתיבה נעשית באופן יחידני. נוגעת ללב ומרגשת. הסגנון מותאם לכל אדם על פי בקשותו.

עידית גילאור - סופרת. עוסקת בכתיבת ברכות, נאומים ודרשות אישיות לכל אירוע. כתיבה מחורזת, ייחודית, המשלבת רגש ונשמה עם נגיעות הומור.

צאלה היא כותבת ברכות מוכשרת ומנוסה המאפשרת לכם ליהנות מכתיבת ברכות ודרשות לאירועי בר ובת מצווה בהתאמה אישית לכל אחד ואחת מכם.

כותבי דרשות לילדי בר בת מצווה מתמחים ביצירת טקסטים המשלבים ערכים יהודיים עם אישיות וחוויות הילד.

הדרשות האישיות שהם כותבים מסייעות לילד להביע את עצמו בצורה ייחודית ומותאמת אישית, תוך שימת דגש על ההתבגרות והאחריות החדשות שהוא נטל על עצמו.

דרשות מסרותיות מתבססות על פרשות השבוע. הם משלבים באופן יצירתי סיפורי התנ"ך ולקחים מוסריים מפרשת השבוע עם חוויות הילד והשגים שלו. דרך זו מאפשרת לילדים להזדהות עם דמויות וסיפורים תנ"כיים, ולהביע את ערכיהם ומחשבותיהם העמוקות. דרשה מסרותית כזו יכולה להדגיש את המעבר מהילדות לבגרות ולחזק את הזהות היהודית והחיבור למסורת. כותבים אלו עובדים קרוב למשפחה ולילד, כדי להבטיח שהדרשה תהיה מלאת משמעות ומותאמת באופן אישי לאירוע.