מלון תמרה - אשקלון

שבת חתן בר מצווה

אצלנו במלון תמרה הממוקם על קו החוף של אשקלון, תוכלו להבטיח לעצמכם את המקום הנכון לאירועי שבת חתן במסגרת חגיגות בר המצווה.


בשטח המלון, עומדים לרשותכם 130 חדרי אירוח מעוצבים לצד מתקני מלון מפנקים הכוללים בין היתר מתחם ספא יוקרתי עם בריכת שחייה ומרכז אירועים עם 4 אולמות בסדרי גודל שונים. כמו כן, תוכלו ליהנות מפנסיון מלא המשלב בתוכו 3 סעודות שבת עשירות (כולל אפשרות להיפוך ארוחות), וזאת לצד בית כנסת מובנה בו תוכלו לקיים את תפילות השבת. לאורך כל השבת, ילווה אתכם צוות ניהול ואירוח מנוסה. כמו כן, תוכלו ליהנות משימוש חופשי במתקני המלון הכוללים בין היתר את מתחם הספא המפנק, מתחם הילדים, חדר הכושר ועוד.עוֹד...

אירועי בר מצווה / בת מצווה

במרכז האירועים שלנו, תוכלו למצוא 4 אולמות אירוח מעוצבים ומאובזרים הניתנים להתאמה אישית לכל צרכי האירוח של אירועי בת מצווה לקהל של החל מ-25 ועד 800 איש. בנוסף, תוכלו ליהנות מבית כנסת מובנה בשטח המלון בו ניתן לקיים את טקסי העלייה לתורה ולאחר מכן ליהנות מארוחת מצווה כיד המלך במסעדת המלון או באחד מאולמות האירוח שלנו.


במסגרת אירועי ערב במרכז האירועים שלנו, תוכלו ליהנות משירותי עיצוב של שולחנות האירוח, משירותי הגברה ותאורה, ממערכת מולטימדיה חדישה עם מסך לד ענק, וכמובן, מתפריט שף אקסקלוסיבי ההופך כל אירוע לחגיגה קולינרית. בנוסף לכל אלו, תוכלו ליהנות גם משירותי אירוח מלאים הכוללים לינה לבני המשפחה באחד מחדרי האירוח המעוצבים של המלון.

עוֹד...
התקשרו:
גולני 11, אשקלון

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת