מועדון בליס - כפר סבא

מועדון הbliss הכוכב שבך הינו מועדון ייחודי למסיבות שילדים אוהבים.

אנו בכוכב שבך מציעים לכם סגנון קצת שונה, המועדון שלנו מסוגנן, מעוצב למשעי, מפואר ומשרה אווירה נעימה וכיפית על הילדים . מדובר במועדון לבת מצווה מרשים לכל הדעות.

אנו מציעים בר מזון עשיר במיוחד, אוכל שילדים אוהבים.

עם זאת, לא רק על הילדים שלכם אנו חושבים אלא גם עליכם ההורים, ולכן אנו מציעים לאורחים המבוגרים פינה שקטנה ומרווחת לנוחיותכם בזמן שהילדים נהנים ממסיבת בר/בת המצווה ברחבת הריקודים ויוכלו ליהנות מהאטרקציות בזמן שהמבוגרים נהנים בעצמם.

אבל לא רק אפקטים ואטרקציות אנו מציעים , גם כוח אדם המועסק על ידינו , כלומר אנשי הצוות הנהדרים שלנו ישדרגו את המסיבה של ילדכם.

תקציב כספי - אתם ממש לא חייבים לשבור קופת חיסכון על מנת לארגן לילדכם מסיבת בת מצווה במועדון לבת מצווה כיד המלך, אנו נדע להתאים לתקציב הכספי שלכם את האירוע הטוב ביותר.אטרקציות- אין עוד מועדון לבת מצווה יפה ומיוחד אשר מציע אטרקציות כה ייחודיות , כה עשירות ומגוונות הבלעדיות רק לנו, אטרקציות אהובות במיוחד על ילדים, אשר מכניסות עניין וכיפיות למסיבת בר/בת מצווה במועדון . וזה עוד לא הכל …

מיקום – מועדון הbliss הכוכב שבך  ממוקם בכפר סבא, מקום נגיש לכולם, ניתן להגיע אליו בקלות, גם באמצעות תחבורה ציבורית וגם חניה צמודה למועדון מה שיקל על המוזמנים להגיע בהמוניהם.

גלגלי הפלדה 5, כפר סבא

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
גלגלי הפלדה 5, כפר סבא