המקדש - פתח תקווה

מסעדה לבר מצווה / בת מצווה

חוגגים בר/בת מצווה בפתח תקווה? זה הזמן להכיר את מסעדת המקדש, מסעדת שף כשרה לאירועים המשלבת בתוכה מספר אזורי אירוח לאירועים עד 45 איש בחדר הפרטי, עד 80 איש בקומת המסעדה ועד 120 בשני המתחמים יחד.

במסעדת המקדש, תוכלו ליהנות מעיצוב מודרני עם רמיזה יפנית, וזאת לצד מערכות אירוח אלגנטיות ומערכות הפקה חדישות. בשטח המסעדה, עומד לרשותכם חדר אירוח פרטי בקומת הגלריה לאירועים עד 45 משתתפים, כאשר בשטח המסעדה עצמה ניתן לקיים אירועים לקהל של 80 משתתפים. את אירועי בר/בת המצווה שלכם, תוכלו לקיים במסגרת אירועי צהרים או ערב, ובשני המקרים ליהנות מתפריט שף אקסקלוסיבי עם מנות אוכל מופלאות בניצוחו של השף לירן בלו.

צוות ניהול מקצועי ומנוסה ילווה אתכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע המרגש, ויבטיח לכם חווית אירוח מושלמת מהרגע הראשון.

המקדש - היכל קולינרי לאירועים -  תפריטי האירוח של מסעדת המקדש, מאפשרים לכם ליהנות ממנות אוכל מושקעות שלצורך הכנתן נעשה שימוש בטכניקות בישול מתקדמות וחומרי גלם איכותיים, כאשר התפריט משתנה בהתאם לעונות השנה והוא מבוסס בין היתר על מנות דגים ובשרים.  חשוב לציין שקיימים מספר תפריטי אירוח הניתנים לבחירה בהתאם לאופי וסוג האירוע, כאשר כל התפריט כשר.

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

הוסף חוות דעת

התקשרו:
הפסגות 9, פתח תקווה