מג'יק קלאב - כפר סבא

חולמים על מועדון לבר/בת מצווה בכפר סבא שיהיה שונה?

הילדים שלכם כבר הלכו בעבר למועדוני בר או בת מצווה ואתם רוצים משהו אחר למסיבה שלהם. אתם רוצים מועדון לבר/בת מצווה בכפר סבא שבאמת יהיה ברמה אחרת. אתם רוצים שבכל שלב - כל אחד מהילדים שמוזמנים למסיבה ייהנו. המפתח לכך הוא פשוט - יוצרים קשר עם מועדון מג'יק קלאב, ומקבלים את המעטפת המושלמת למסיבות בר או בת מצווה. אז מה מחכה לכם בפנים?

ברגע שתיכנסו אל מועדון לבר/בת מצווה בכפר סבא של מג'יק קלאב, תבינו שהגעתם למקום שונה - במועדון יש תאורת לדים מקצועית, לא פחות משישה מסכי פלזמה וכן מקרן, שכמובן יקרי תמונות ומצגות של חתן או כלת השמחה. מעבר לכך, בתוך המג'יק קלאב יש משחקי שולחן כמו הוקי אוויר וכדורגל, וכן קונסולות משחק, שרק אלו יכולים להעסיק את הילדים במשך שעות. במקום תיערך כמובן מסיבת ריקודים מדהימה, עם בר אקטיבי מיוחד שמגיע עד לילדים שרוקדים, ודי ג'יי שיפעיל אותם לאורך כל הערב. אפשר לקבל גם אטרקציות כמו מפלי שוקולד, סוכר מתוק ואף כניסת VIP - למסיבה באמת בלתי נשכחת.

 

עוֹד...

חוות דעת שקיבלנו על המקום

כרמי

חגגנו את בת מצווה של בתי במועדון מג'יק והייתה זו חוויה בלתי נשכחת! האטרקציות היו מדהימות, והפעלות לילדים היו כל כך מהנות ויצירתיות. המוסיקה הייתה מצוינת, הדיג'יי ידע בדיוק אילו שירים לשים שהילדים יעפו עליהם. כל פרט קטן דואג, המקום היה נקי, מעוצב יפה ומזמין. הצוות היה אדיב ומקצועי, נתן שירות מעל ומעבר. הייתה אווירה כל כך טובה ומרוממת. הילדה שלי הייתה מאושרת ביותר וזה הכי חשוב. אני ממליצה בחום.

הוסף חוות דעת

התקשרו:
התוכנה 8 א.ת. כפר סבא,, כפר סבא