מועדון אילוון ELEVEN - תל אביב

חוגגים בת/בר מצווה? רוצים להבטיח לעצמכם את האירוע הכי מושקע ונוצץ של השנה? אצלנו במועדון ELEVEN תוכלו למצוא את המקום הנכון למסיבה של השנה.

מועדון ELEVEN הינו מועדון אירוח מושקע ויוקרתי הממוקם בלב תל אביב. בשטח המועדון עומדות לרשותכם מערכות אירוח והפקה חדישות ומשוכללות הכוללות בין היתר: מערכת תאורה חכמה המשתנה לפי הקצב, תקרות מוגבהות ליצירת חלל פתוח וחופשי, מערכות סאונד משוכללות, מסכי לדים ענקיים, פינות ישיבה עם ריהוט ייחודי בייבוא אישי מאיטליה ומבואת כניסה מעוצבת ומרהיבה ביופייה.

כמו כן, תוכלו ליהנות מצוותי אירוח והפקה מנוסים ומיומנים אשר יסייעו לכם לאורך כל שלבי התכנון וההפקה של האירוע-מסיבה. בשטח המועדון ממתינה לכם רחבת ריקודים תוססת ומרווחת ולאורך מסיבת הריקודים תוכלו לשלב מגוון רחב של אטרקציות מפתיעות שיגרמו לכל החוגגות והחוגגים להרים לכם את המסיבה באוויר...

צוות המועדון מזמין גם אתכם לשכוח את כל מה שידעתם על מועדוני אירוח למסיבות בר/בת מצווה ולהגיע לסיור התרשמות קצר בשטח המועדון. אנחנו בטוחים שברגע שתיכנסו דרך הדלת הראשית גם אתם תבינו איפה אתם רוצים לחגוג את האירוע-מסיבה, מועדון ELEVEN.

 
חומה ומגדל 11, תל אביב

חוות דעת שקיבלנו על המקום

ן.ן..ן..ן.....ן.ן.....ןן...ן.ן.....‏ברוכים הבאים ללוח Gboard, כל טקסט שיועתק יישמר כאן.‏ברוכים הבאים ללוח Gboard, כל טקסט שיועתק יישמר כאן.‏ברוכים הבאים ללוח Gboard, כל טקסט שיועתק יישמר כאן.

ךן.

הוסף חוות דעת

התקשרו:
חומה ומגדל 11, תל אביב